Оксана Салистая

У роздягальні тренер проводив інструктаж 11 гравців. Середній вік команди 30 років.

Після того, як гравець під першим номером вийшов з роздягальні на поле, середній вік гравців зменшився до 29 років, після виходу з роздягальні гравця під номером 2. середній вік тих хто залишився в роздягальні склав 28 років. Після виходу кожного наступного гравця з роздягальні середній вік гравців зменшувався на 1 рік. Визначте скільки років кожному гравцю футбольної команди. Пліз поможіть дуже треба!!!

Анна Полехина

Ух ты, я замовил 27-мь

Светик Егорова

Не хочу учиться, буду медвежонком...)

Анастасия Дудина

Динамоман, спасай человека.