Марина Рябова

Як правильно заповнювати анкету з ім'ям Ігор? Igor vs Ihor. Це пов'язано з транскрипцією, в закордонному пише Ihor

Як правильно писати? Чи вплине написанння Igor на супереченість при користуванні закордонним пастортом, де пише Ihor?

Ан
Андрей

Моя твоя не понимай.

М К

ААХАХАЪ ХАХОЛ

С.
Славик. .

Заблудился?

Ma
Maks

тут не бандерский сайт, ты ошибся, мальчик

Дмитрий Майданов

Igor читається як ІҐор, а Ihor як Ігор. В російській мові немає фрикативного "Г", тому вони Ihor читають як Ихор. Але на це не потрібно звертати уваги. Ми ж європейці.

Женя Васильева

все залежить від того, для чого ця анкета. якщо вона посилається на закордонний паспорт, то треба писати так, як в закордонному паспорті .