Наталья Павлова

Пришло письмо на Ю туб. И чё она от меня хочет?!

Music Contest this week! http://www.artistprolist.com/list/talent-contest-entry/ Your Music video invite. Winner Prizes include Feature in Artistprolist.com Commercial!

2:05

Music Competition - 4th Finalist Round Ends Sunday 8/26/12! Artistprolist.com
The 3rd season of ArtistProList.com International MUSIC TALENT CONTEST is counting down... Finalist selections are this week! The Winner will have a chance to be seen by thousands of Music Industry Fans, Professionals and peers.

ArtistProList.com...
Отправлено: 8ty3hree, CampKaylie, DJBUGA1, EarlhamCollege, EquiCaoi, JohnCena6341, KatiaTodesco, Leandro Viana, LuxosTavooOfficial, MattLaskeyOfficial, PainEditors, Pera13Hr, TheDutchOfficial, Thebunyipman, alexandrudanielpop, byEthiks, coreystuart, kksimire, lLikeCod, luchiporta, music189opp, nwsldy3, q10800, thugishblondi69, Орихиме Шиффер

Мадина

Че б Вы ее посмотрели.. А насерьезе включите переводчик..