Александр

Где здесь код активации assassin's creed 3

Username
ValeraCatsCHANGE
Email
valera_cats@mail.uaCHANGE
Password
**********CHANGE
Language
English
Birthdate
Gender
First Name

Last Name

Country
Ukraine
Postal Code

LINK ACCOUNTS
In order to earn units and take advantage of cross-game benefits in the Uplay system, you need to link your accounts first. As an added benefit, for each linked account you get an additional 10 units!
LINK ACCOUNT

LEGACY USERNAME

ValeraCats
Your Legacy Username, is a personal identifier unique to you, and is only displayed in your account information page. Some Ubisoft games prior to 14/10/2014 require legacy username. Learn more about your personal identifiers here.

Александра Курбатова

фиг поймешь что это, в следующий раз в проверенном месте покупай, вот http://steam-account.ru/oplata/assassins_creed_3_kupit хороший магазин)