Паша Максимов

Как зделать упражнение по англу!

1 Lena is from....
2 In summer she went....

3 She improved her English becauce....

4 She would like to visit London once more because....

5 Lena want to be...

Надя Стекольщикова

не мешало бы поупражняться в русском.. . "з"делать - сделать ))

Питон Питон

1 Lena is from.Russia..2 In summer she went.to England...3 She improved her English because.she practised her English.very. much .4 She would like to visit London once more because she made many friends there5 Lena want to be. a translator..