Руслан "

Поверхнева густина електричного заряду на провідній кулі 8,85*10 -7 Кл/м2 . Напруженість електричного поля на

Поверхнева густина електричного заряду на провідній кулі 8,85*10 -7 Кл/м2 . Напруженість електричного поля на відстані 2 м від поверхні кулі 3,6*104 В/м. Визначити радіус кулі.

Сима Некрашевич

переводи на русский. сомневаешься в переводе - так и пиши - мол перевод с украинского, не пинайте сильно. а пока не переведешь - иди гуляй

зы. хыхы, я как раз электрические задачи недолюбливаю