Андрей Сергеев

Пожалуйста!!!! Очень нужно!!!

1,Обчисліть масову частку (%) та масу Феруму, який міститься в 196 г еквімолярної суміші ферум (ІІІ) оксиду та залізної окалини (Fe3O4).
2,Маса посуду, з якого видалено повітря, становить 40 г. Цей же посуд, заповнений за нормальних умов азотом, має масу 47 г, а заповнений невідомим газом «Х» – 57,75 г. Установіть молярну масу невідомого газу та напишіть його формулу.
3,речовина А дуже активно взаємодіє з водою з виділенням газу Б, причому творений розчин має лужну реакцію. Газ Б легко горить та здатний реагувати з оранжево-червоною речовиною В, утворюючи при цьому сріблясто-білу важку речовину Г, яку як відомо, можна одержати при нагріванні речовини В. Про які речовини йде мова, якщо 4.6 г речовини А може прореагувати з 3.6 г води. Запишіть рівняння відповідних реакцій.

Анна

по-хохляцки непонима: (

Лила Солопова

Масса посуды, из которой удален воздух, составляет 40 г. Этот же посуду, заполненную при нормальных условиях азотом, имеет массу 47 г, а заполненный неизвестным газом «Х» - 57,75 г. Установите молярную массу неизвестного газа и напишите его формулу.