Юлия Гененрайх

Помогите пожалуйста по биологии)

Ділянка структурного гена має наступну послідовність нуклеотидів: АТА-ЦЦА-АЦА-ЦТА-ГГА-ЦГА-ГТА-ЦАА-ГТА-ТЦА-ГЦА-ТТА-ТГА-ААА-АГА-ТЦА-ЦТА-ААА-АТГ.
а) . Яку послідовність нуклеотидів матиме про-і-РНК, що транскрибується з цієї ділянки ДНК?
б) . Відомо, що кодони 3,4,5,9,10,11,12 у про-і-РНК входить до складу інтронів. Яку послідовність матиме зріла іРНК?
в) . Яку послідовність амінокислот матиме фрагмент білка, що кодується вказаною ділянкою гена?

Виктор Латанов

напроив пишем буковки по принципу комплементарности
ДНК А - Т, Ц - Г, если РНК, ТО А - У, Ц - Г,
дальше украинскую мову не разбираю!