Олька Бурова

17-річний Віктор, у якого обоє батьків були інвалідами другої групи, працював на заводі «Точприлад» . Велику частину своє

17-річний Віктор, у якого обоє батьків були інвалідами другої групи, працював на заводі «Точприлад» . Велику частину своєї зарплати він витрачав на комп'ютерні ігри, програвав у карти, купував спиртні напої. Себе він не забезпечував ні одягом, ні взуттям, ні харчами. На заува-ження батьків про неприпустимість такої поведінки відповідав, що він неповнолітній і батьки повинні його утримувати. На прохання батьків за наказом директора зарплату сина почали видавати їм. Віктор проти цього заперечував, посилаючись на норми трудового права, згідно з якими зарплата належить працівнику. Дайте юридичний аналіз ситуації.

Александр Кошевой

Вы попали на российский сайт. Вероятно ошиблись.

Илья Слесарев

переведи на русский, и тебе ответят. потому как я-то тебя поняла, к примеру, но я-не юрист))

Павел Матвейчук

Кош келдиниздер! Улькен рахмет!