Александра Терюшкова

Шевченко О. працював економістом в ТОВ "Граніт". Йому було повідомлено, що через декілька днів

Шевченко О. працював економістом в ТОВ "Граніт". Йому було повіомлено, що через декілька днів він буде переведений бухгалтером в інший структурний підрозділ, де заробітна плата буде меншою на 50 грн. Шевченко відмовився від переведення. Директор притягнув Шевченка до дисциплінарної відповідальності, оголосив за відмову від переведення догану. Шевченко звернувся до КТС із заявою про визнання незаконним наказу директора про накладення дисциплінарного стягнення.
Яке рішення повинна прийняти КТС?
Як проводиться переведення працівника на іншу роботу?

Валерий Угаров

А шо, ще не Iси хохлы повIдомлены, щоб не шастать иде не слIдуе?