Св
Светлана

5. Назвіть міста, що були центрами театрального життя в 1 половині ХІХст, де було започат. націон. укр. професійний теат?

Р*
Рушана ************

Я делаю туже контрольную!
Ответ: - Полтава та Харків!!!

Юлия

0. Ходите во Львов. Там все это знают.

Ленуся Добрынина

According to some sources In Lviv began to work the first professional theatre in Ukraine «Russian conversation»

Анна Студеникина

Мається на увазі театр корифеїв, який започаткований у Єлисаветграді (нині - Кіровоград) . А далі сама.