Галина Кочуева

у якої родини зустрічаються декілька типів квіток, що відрізняються формою та та функцією

Трубчасті квітки — усі пелюстки в нижній частині зрощені у трубку, яка у верхній частині розширюється і закінчується 5-ма зубчиками у вигляді зірки; є 5 тичинок і маточка.
Язичкові квітки — також мають 5 тичинок та маточку, їхні пелюстки зростаються у вигляді язичка (звідси і назва) , що на верхівці закінчується 5-ма зубчиками.
Несправжньоязичкові квітки — зовні схожі на язичкові, але на верхівці їхнього віночка лише 3 зубчики; вони не мають тичинок, а часто — і маточки: їхнє яскраве забарвлення приваблює комах-запилювачів до суцвіття.
Лійчасті квітки — також слугують лише для приваблення комах-запилювачів і тому не мають тичинок і маточки. Віночок утворений зрослими у вигляді лійки яскраво забарвленими пелюстками.

Руслан Жаров

сполукi цукеркi!!))

Светлана Мосина

здесь идет речь о семействе сложноцветных, яркий представитель этого семейства подсолнечник, может ты помнишь (или посмотри в книжке) к какому семейству относится подсолнух, и напиши его название на украинском языке.