Николай Моложон

Internet Explorer cannot display the webpage, error in Internet Explorer

When you use Windows Internet Explorer to view a website, an error message appears that resembles the following:
Internet Explorer cannot display the webpage

When I use Windows Internet Explorer to view a website, an error message appears that resembles the following:

I can no longer connect to any website. I always get the same message: “Internet Explorer Cannot Display the Webpage.” How do I solve this problem?

Андрей *****

Не пользуйся этой бякой, ставь Оперу
http://files.mail.ru/CE6IH7