Ольга Соловьёва

мини сочинение 7 предложений по английскому языку про мою комнату. моя комната 7 предложений по английскомц

Анастасия Титовец

I want to decribe you about my room. Our flat consists of three rooms. My room is not large, but it is comfortable. The room has a beautiful view across the park. The wallpapers are green and the cellings are low and white. All objects in my room are located by feng shiu principle. I think that it helps me to do my homework well.

Евгений Панов

Зайди в переводчик гугл, а дальше я думаю сам знаешь что делать.