At
Aton

Складіть речення з виділеними словами. Користуючись орфоепічним сло-вником, поставте наголоси у ПОДАНИХ словах.

ДІАЛОГ, запитання, ОЗНАКА, предмет, похвала, показник, КОРИСНИЙ, вимоги, КОМПРОМІС, вигода, налагодження, найважливіший, СПІВБЕСІДНИК, партнер, сприйняття, завдання, різновид, ВИЗНАННЯ, обмін, новий, податковий, приятель, завжди, винагорода, ЗАГАЛЬНОВИЗНАНИЙ, безпомилковий.

El
Elgo

сама складай бо ти ледащо вчитися треба гарно
ганьба тобi