Татьяна Мурашова

Помогите проверить правильность пунктуации (Укр. язык)

Селекторні канали також є спеціалізованими процесорами вводу-виводу але вони призначені для роботи з периферичними швидкодіючими пристроями, наприклад, з пристроями зовнішньої пам’яті накопичувачами* на дисках і стрічках. Селекторний канал працює в селекторному режимі, тобто якщо почався обмін інформацією з одним пристроєм то він не може бути перерваний другим, навіть більш пріоритетним пристроєм
______(помогите поставить отсутствующие или убрать существующие знаки препинания) ______

Галчёнок Лисина

Селекторні канали також є спеціалізованими процесорами вводу-виводу, але вони призначені для роботи з периферичними швидкодіючими пристроями, наприклад, з пристроями зовнішньої пам’яті, накопичувачами* на дисках і стрічках. Селекторний канал працює в селекторному режимі, тобто якщо почався обмін інформацією з одним пристроєм, то він не може бути перерваний другим, навіть більш пріоритетним пристроєм

Rif Rif

Селекторні канали також є спеціалізованими процесорами вводу-виводу, але вони призначені для роботи з периферичними швидкодіючими пристроями, наприклад з пристроями зовнішньої пам’яті, накопичувачами* на дисках і стрічках. Селекторний канал працює в селекторному режимі, тобто якщо почався обмін інформацією з одним пристроєм, то він не може бути перерваний другим, навіть більш пріоритетним пристроєм.
Может где-то и я что упустила, вобщем что смогла.