Александр Зыбин

Нужна помощь на паскале!

1.Створити чергу натуральних чисел. На основі черги створити стек, який буде вміщати тільки парні елементи черги. Вивести на екран вміст стеку, або повідомити, що парних елементів в черзі немає. Видалити стек. Видалити чергу.

Ко
Костя

о блин, не повезло тебе, это работа с указателями, памятью, формирование списков (очередей, стеков и т д) , вставка/удаление да? очереди

сделаю но НЕ бесплатно (пару "пива"). с гарантией, конечно
или мучайся сам 😉