Наталья Игумнова

Який стиль мовлення переважає у користувачів Інтернет, коли вони спілкуються на професійно орієнтованих форумах?

Який стиль мовлення переважає у користувачів Інтернет, коли вони спілкуються на професійно орієнтованих форумах? Можно отвечать и на русском и если знаете, то приведите примеры.

Егор Болдырев

діловий, професійний

Дмитрий Дорофеев

здасьте.... академічний звичайно. Це ж професійно орієнтовані форуми, а також професійний - це очевидно. Щодо прикладів зайди на будь який форум