Вячеслав Цой

4 выражения про украинский язык???? не могу вспомнить!!!

Елена Степанова

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. (В. Сосюра)
Бринить-співає наша мова, Чарує, тішить і п'янить. (Олександр Олесь)
Скільки української мовної території, стільки й української державності. (Іван Заєць)
Мова - втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови.. . (Максим Рильський)