Борис Пустоветов

коли було створене найдавніше літописне зведення?

Валентина Рыжова

Лавре́нтіївський літо́пис
Пергаментний рукопис, що містить копію літописного зведення 1305 року. Складений 1377 року групою невідомих переписувачів під керівництвом ченця Нижегородського Печерського монастиря Лаврентія за списком початку 14 століття. Вперше повністю опублікований 1846 року.
Список - механічне зведення літописних текстів (літописне зведення) . Найдавніший список - Лаврентіївський - 1377 рік (14 століття) .
Ще один нині відомий список - Іпатіївський - перша чверть 15 ст.