Алексей Шишов

Чому людина інколи неможе зрозуміти, що для неї не тільки важливі гроші, а щось більше...?

Ол
Ольга

Так дійсно є такі люди! Але чому вони такі? Я вважаю що жадоба інколи засмучує разум.
Така поведінка спостерігається незалежно від матеріального достатку.
Здебільш це люди низької духовності.

Александр Черевков

тому що) для деяких людей) і справді) важливіщі понад усе.. гроші...

Де
Денис

Ай да белорусский язык по вам пришел. И русский. И украинский. Чому мы не може зрозумити, це не гроши. Це ЛЮБОВЬ. Давайте вразумлять.

Лена Очеретная

Моральні цінності змінилися у людей.