Ольга

Чому люди так часто брешуть? Статистика говорить, що людина говорить не правду тричі за 10 хв. розмови.

Алексей 10

Бандеровская "людина" даже чаще. И при этом уверена в искренности своих слов.

Слава Кадников

Сайт русскоязычный.. . Не все поймут слова.. . Уважайте людей...

Татьяна* Sh*

Неправда статистики. Они могут и за минуту это сделать.

Julie Volkoff

Це лише статистика, а не доведеный факт. Більше того, я вважаю що така статистика - це лише опитування на вулиці компрометуючими питаннями.
Тому такий висновок викликає сумніви.