Ильфак Асадуллин

Скласти речення за токою схемою (хто) , (хто), [ ], (чому) Скласти речення за токою схемою (хто) , (хто), [ ], (чому)

Ирина Нилова

ахахаха)) ) о і Євген))) ) а я только хотел задать такой же вопрос))) ) я тут немного думал. . так, хрень получаеться. . Хто любить країну свою, хто знає і возвеличує мову свою, той є справжнім патріотом своєї країни, тому що саме такі люди найвірніші своїй Батьківщини. . как-то так.. . Блииин, Олена Олександріївна вб'є мене за такі речення....

Сергей Слепцов

по русски пиши