Димон

скласти речення орел людина і птах

Зу
Зульфия

Орел є великим хижим птахом родини яструбових, що водиться в горах або степах різних частин світу.
Мій брат справжній орел. Орел - це найкрасивіший птах, якого я бачила. Моя сестра після школи летить додому ніби орел. Воїн України мов орел могутний. Кружляє орел над горою, а в полі людина дивиться на нього.

Ирина

Человек увидел в небе птицу, присмотрелся-орел.