Максим Брюлов

Відредагуйте речення і запишіть правильні варіанти.

1. Ще одна стаття розходів нашого об’єднання – охорона оточуючого середовища.
2. У засіданні приймали участь представники вищестоящих організацій.
3. Не дивлячись на важкі погодні умови, колгосп добився певних результатів.
4. Підвести підсумки дискусії про присвоєння вченої ступені поручили голові ВАК.

Ирина Усольцева

1. Ще одніею статтею витрат нашого об’єднання є витрати на охорону оточуючого середовища.

2. У засіданні брали участь участь представники вищестоящих організацій.

3. Не дивлячись на важкі погодні умови, колгосп домігся певних результатів.

4. Підвести підсумки дискусії про надання вченої ступені доручили голові ВАК.

Kuash Kisyakov

Ще одна стаття наших видатків-охорона навколишнього середовища.
У засіданні прийняли участь представники вищестоячих організацій.
Не зважаючи на важкі погодні умови, колгосп досягнув певних результатів.
...вченого супеню доручили...