Михаил

Відредагуйте речення: Сразу предупреждаю: тем, кто знает украинский язык!

Відредагуйте речення, перебудовуючи неточно вжиті синтаксичні конструкції:
Жінка пішла відчіняти двері, але, зробивши кілька кроків, двері відчинилися самі.
Розглядаючи машини різних марок, мою увагу привернув червоний автомобіль.
Пасажир поставив валізу на підлогу, яку ніс із собою.
Здобувши олімпійську нагороду, чемпіонці не хотілося йти з великого спорту.
Сплативши квітанцію за 1-4 квартали 2011 року, вартість технічного обслуговування для вас гарантовано залишиться без змін до кінця року.

Ан
Анютка

Жінка пішла відчиняти двері, але, коли вона зробила кілька кроків, двері відчинилися самі.
Коли я розглядав машини різних марок, мою увагу привернув червоний автомобіль.
Пасажир поставив на підлогу валізу, яку ніс із собою.
Після здобуття олімпійської нагороди чемпіонці не хотілося йти з великого спорту.
Якщо ви сплатите квитанцію за 1-4 квартали 2011 року, вартість технічного обслуговування для вас гарантовано залишиться без змін до кінця року.

Заразом виправила пару орфографічних помилок.