Ю)
Юляшка ))))

кто знает украинский язык? помогите

, розставте розділові знаки.
Чую як у моїх грудях б’ється серце і милуючись весною відкриваючи їй свою душу навстіж починаю думати що то либонь так б’ється молоде й радісне серце весни б’ється легко і вільно.

Лилия Крестьянинова

Чую, як у моїх грудях б’ється серце. І милуючись весною, відкриваючи їй свою душу навстіж починаю думати, що то либонь так б’ється молоде й радісне серце весни, б’ється легко і вільно.
Думаю, что так.