Валерия Аникеева

Антонім слову "варіант". Антонім слову "варіант" за допомогою префіксів.

ЄТО НЕ ІНШОМОВНИЙ ПРЕФІКС. (Теза-Антитеза, Інфляція-Дефляція).

Stas'm Был Здесь

Не варiант.

"Української заперечної частки не зазвичай уживають, щоб заперечити весь вислів чи його якусь частину: "Не ходи, не люби, не залицяйся, не піду за тебе, не сподівайся". Проте її, буває, помилково вживають не задля заперечення, а на те, щоб підсилити значення вислову: "Де б ти не ходив, я тебе знайду", "хто-небудь"."