Юльсэн Нефедова

Запропонуйте нормативні варіанти до поданих словосполучен

Виписка з протоколу; міроприємства райвідділу; засту­пати
в караул; таможений збір; звертання пайщика; зафік­соване вимагательство; під
час стажировки майора; змінена фамілія; відкрита нова столова; нести дежурство;
заболів грипом; виявив дільничний; поступив у санчасть; бойова задача; виявлена
взривчатка; контрольний вистріл у висок; сльозоточивий газ; взяти заложника;
вибіг із засади

Антонина

Ваше поганое наречие не розумеем