Ольга Бессараб

Запропонуйте актуальні теми для проведення наукових досліджень

із ботаніки, зоології, анатомії, фізіології, еволюції, екології людини.

Предложите актуальные темы для проведения научных исследований по ботанике, зоологии, анатомии, физиологии, эволюции, экологии человека.

Ольга Бурочкина

Пошукай на будь-якому украиномовнему сайту. Або корыстуйся российскою мовою.