Кирилл Самойлов

Допомога малозабезпеченій сімї

Я мама двох малолітніх дітей 12 і 10 р. чоловік помер 2 р. тому батьків теж немає знімаю квартиру в місті тому-що в селі дім потребує ремонту. Працювала курєром по договору, землі частки-паю у мене теж немає .Мені відмовили у соціальній допомозі як малозабезпеченій сімї

Елена Бабрицкая

узнайте, положена ли Вам какая-то помощь. напишите заявление и пусть вам в письменном виде обоснуют отказ. потом в суд

Юл
Юлия

вот жеж блин. и помочь то никак не можем

Ольга Гусева

Сорри, я не понимаю по- украински.

Хусен Шахид

Я нехрена не понял, есть хохло-русско перевод?