Ви
Витаминка

Потрібна допомога! терміново!!!

- Я б так хотів поїхати до Риму!
- Але це неможливо! - зауважив інший.
- Чому?
- Тому, що для цього потрібна машина часу.
- Навіщо машина часу? Сідай на літак - і за кілька годин будеш на місці!

Як ви вважаєте, чи допоможе літак здійснити бажання юнака? У чому суть непорозуміння між двома хлопцями?

Олим Олимов

один имеет в виду перемещение в пространстве (слетать в г. Рим, столица Италии)
второй имеет в виду перемещение во времени (напрмиер, Рим эпохи Поздней Империи)

до рэчи, вчыть росiйську мову. Дужэ допомагае в жытти