Саша Бобков

3 речення зі словом Дніпро і щоб було в реченні підмет, додаток і обставина.. .

3 предложения со словом Днепро и чтоб было в предлониях пидмет, додаток и обставина

Виктор Бронников

1.Могутній Дніпро несе свої води через всю Україну, перетинаючи її з півночі на південь.
2.Там де Дніпро широкий, де Карпатські гори, там де Чорне море, де на небо сонце всходе, де дрімучі ліси, де в полі гуляють вітри, там моя рідна земля.
3.Де Дніпро наш котить хвилі рве стрімкі пороги Там Вкраїна вся зелена славний край розлогий.