Овик Тадевосян

помогите с переводом, пожалуйста:

мы должны создать новый дизайн, чтобы улучшить качество автомобилей.

мы должны нанять еще больше моделей, чтобы расширить наш бизнес.

мы должны заключить сделки с другими модельными агенствами, чтобы

мы должны разнообразить нашу коллекцию, чтобы спрос на наш товар повысился.

мы должны нанять моделей разных возрастных категорий, что повысить спрос на коллекции модельеров.

Валя Васильева

На какой язык перевести?
Вот тебе пнреводчик на 40 языков:
http://www.dicter.ru/

Денис Бетономешалка

We should create a new design to improve cars quality
We should employ more models to broaden our business
We should strike a bargain with other model agencies to ...
We should diversify our collection so the demand of our good increases
We should employ models of different age groups to increase the demand of modeller's collections.

Надя

We must develop a new design to improve the quality of our vehicles.
We must hire even more models so we can further expand our business.
We must have deals in place with other modeling agencies to...
We must bring more variety into our collection to increase a demand for our merchandise.
We must employ models of various age groups so the demand for modeler's collections increases.