Андрей Азарной

помогите перевести на английский пожалуйста

Я работаю на большую компанию менеджером. Главный офис находится в Москве, а филиалы в Англии и германии. Иногда я встречаюсь с закащиками и концультирую их по разным вопросам. Мои сотрудники гордятся тем что работают в такой большой компании.
Однажды мы с директором ездили в Англию, чтобы заключить контракт с нашими конкурентами, и нам это удалось. У нас очень крепкий и дружный трудовой коллектив.

Анна Коржевская

I work for a big company manager. The main office is located in Moscow, and has offices in England and Germany. Sometimes I meet with zakaschikami and kontsultiruyu them on various issues. My employees are proud to work for a big company.
One day, the director went to England to sign a contract with our competitors, and we succeeded. We have a very strong and united labor collective.
Вроде так!!!

Анастасия Гладких

I`m working for a big company as a manager. The main office is situated in Moscow, and others are in Enagland and German. Sometimes i have got meetings with customs and ansewered their questions. My employers are proud of working in such big company.
One time director and me were in England, because we wanted to sighn a contract with our competitors, and we had a success in this. We have very strong and friendly community