Иван Григорьев

Как сказать фразу на английском? +.ФРАЗА: Я очень извиняюсь за этих людей, жаль, что они так делают (или-сделали).

Т*
Тонька ***

I apologize these people, sorry that they act like that

Сергей Нестеренко

I very much apologize for these people that they so made.Вот так!)

Айбек Замирбеков

I apologize for those people. I'm very sorry they do it (have done it).

Елизавета Виноградова

I feel very apologetic for those people, I am sorry for what they are doing ( for what they have done).