Валера Панченко

Как будет фраза по-английски

"самый лучший юрист из всех с кем я работал за всё время. Отзывчивый и ответственный человек"

Алексей Антипов

The best lawyer out of all I have ever worked with. You're responsible and kind-hearted person.

Шохрузи Каримулло

heis the best lawer i have ever dealt with. he is a veryreponsible perrson

Ирина Сабирова

he's the best lawyer i ever worked with.very responsible and sympathetic.

Mu
Munir

"The best lawyer whom I dealt with all the time. Both responding and responsible person".