Кирилл Крылов

Посмеемся вместе? Блондинка писала

Прошу також провести слідчі дії щодо встановлення осіб, які є власниками веб-ресурсу, та здійснюють його безпосереднє адмінування за наступними доменними іменами host.exepto.ru та counter.yadro.ru та встановити місце фізичного підключення IP-адреси 88.121.194.84 з приводу того, що з цих адрес здійснюється втручання до мого копьютера та доступу до Интернету взагалі, та до платної ігри «Легенда Наследие Драконов» з доменим ім’ям w1.dwar.ru одне з таких втручань було зафіксовано мною 20 листопада 2012 о 10год. 40хв. Це втручання одразу нанесло мені у грі збитків на 160 грн.
Прошу вас зясувати на яких підставах вище згадані особи реалізують оригінальний продукт, якій належить російській компанії, вносять до нього зміни, та перешкоджають моєму доступу до оригінального продукту, згідно с Законом України про телекомунікації?
І на якіх підставах Укретелеком та Київстар надають їм такую можливість?

Алина Ярцева

Не розумием по такий мове....

Гузель

Не смешно.

Анастасия Владимировна

на монгольский переведите

Алексей Антипов

Раздынься и надийся.
Твой Укртелеком.

Ив
Иван

я потом прочитаю, захвачу с собой в туалет....

Рустам Мирзоев

Ля Ля смотри ниже блондинка написала "Не смешно" )))))) ха ха Не смешно ей про себе подобных читать!!! XD XD XD