Kirk Masaloff

подойдет ли такой экран на китайскую копию айфона 4G W88

треснуло стекло! говорят что поменять можно но с экраном

вот экран ВЫСШЕГО КАЧЕСТВА для iphone 4 4G Замена ЖК-Дисплея Белый / Черный +Touch Screen Digitizer Стекла-Бесплатная Доставка

New members! Save $5 when you spend $25 or more with MasterCard Get my coupon now
Crazy Promotion: TOP QUALITY for iphone 4 4G Replacement LCD Display White / Black +Touch Screen Digitizer Glass -Free Shipping
History:
Rated
4.5
/5 based on
customer reviews
Feedback (213) Past 6 months: 355 orders (1,638 pieces)
Price:
US $25.99 / piece
Bulk Price:
US $25.47 / piece (50 pieces or more)
Quantity:
piece
Shipping Cost:
Free Shipping
toRussian Federation Via China Post Air Mail
Delivery Time:
15-50 days
Processing Time:
Ships out within 3 days
Total Price:
US $25.99
Add to Cart
+Add to Wish List (102 Adds)

Надежда

а этот китайфон на андроиде если не ошибаюсь? и как в использовании ?)