Александр Ефремов

Хліб і масло є дуже важливими продуктами харчування людини. ..подскажите пожалуйста....

Хліб і масло є дуже важливими продуктами харчування людини. Німецьке слово бутерброд у перекладі означає хліб з маслом. Існує чудесна речовина, у двох тривіальних назвах якої теж є слова хліб і масло. Про яку речовину йдеться?
А. Про хлоридну кислоту Б. Про натрій гідроксид В. Про кальцій карбонат Г. Про сульфатну кислоту Д. Про натрій хлорид

Гульпери Касумова

Ответ Г. купоросное масло и хлеб химии