Ксения Зурина

риси характру Германа Геслера. мені треба написати риси характеру і описати

Владлена Иванова

Геслер — самовпевнений, жорстокий кат швейцарського народу, він з ненавистю ставиться до швейцарців, чекає від них лише покори:
«А Геслер — наймолодший в роду,
Лиш лицарським плащем він володіє,
Тому й на щастя чесної людини
Він злобним оком скоса поглядає».

Телль має добре і чуйне серце, тому він допомагає всім, хто цього потребує. Він прагне не лише соціальної, але й духовної свободи. Телль — не просто месник. Це не лише романтичний, а й реалістичний герой. Він — хазяйновитий селянин, мисливець і стрілець, дбайливий батько і чоловік; він — гуманна людина.