На
Наталья

Є сталь двох сортів, один з яких містить 5% , а інший 10% нікелю . Скільки тонн кожного з цих сортів потрібно взяти, щ

Є сталь двох сортів, один з яких містить 5% , а інший 10% нікелю . Скільки тонн кожного з цих сортів потрібно взяти, щоб одержати сплав, що містить 8% нікелю, якщо в другому шматку нікелю на 4 т . більше, ніж у першому ?

Светлана Хорошильцева

Беседyют два yкpаинца:
- Петpо, ти знаєш, як вони кажyть на наше "Шабля"?
- Як? - "Тихо, девочки"!