Анастасия Сидельская

Исправьте пожалуйста произношение, кому не сложно.. . (латинский язык - "Ave Maria")

Ave Maria, gratia plena;
Dominus tecum: benedicta tu in mulieribus,
et benedictus fructus ventris tui, Iesus.
Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae.
Amen.

Аве Мария, грасиа плена
доминус текум бенедикта ту ин милиерибус
эт бенедиктус фрутус вентрис туи Иисус

Санкта Мария, Матер Деи, ора про нобис пекаторибус нун эт ин хора ин хора мортис нострэ
Амен

Женя

Единственная ремарка:

gratia = грациа (согласно средневековой произносительной норме) .

ЗЫ/ А мы не родственники? )))