Николай Тимофеев

О.С. Пушкін підказав М.В. Гоголю сюжет «Ревізора» та «Мертвих душ», про що сам М.В. Гоголь неодноразово казав.

Задача. О.С. Пушкін підказав М.В. Гоголю сюжет «Ревізора» та «Мертвих душ», про що сам М.В. Гоголь неодноразово казав. Визначте, чи потрібно було М.В. Гоголю зазначати дану обставину на екземплярах твору і чому?

Ol
Olesya

Гоголь на русском языке писал, а не на Вашей нынешней мове, и вообще, какое все это отношение имеет к российскому праву вообще и юридической консультации в частности?