Aza Yuldashev

Подскажите Соціальні ідеї Т. Г. Шевченка

Санек Гедин

Словянське братство народів, без царів, поміщиків і панів, князів. Козацьке братство і воля. Він навіть в такій організації був активним діячем

Егор Трушкин

В современном украинском обучении, Творчество великого Кобзаря Т. Г. Шевченко это в первую очередь предсказания Ющенко, Януковича и геноцида русскими оккупантами 32-33гг
Ответите иначе - не пройдете тест!