На
Наталья

хто может поделитесь источниками про Т. Г. Шевченка по Запорожью

нужно статью в школу -Т. Г. Шевченко по Запорожью- скиньте пож ссыль, если можно то на укр

Сергей Кузин

Зайцев П. І. Життя Тараса Шевченка / Вид підгот. , іл. Упоряд. та прокоментував Ю. Іванченко; Передм. В. Шевчука. , К: Мистецтво, 1994. – 352 с.
Якщо Шевченко був на Запоріжжі, у Зайцева точно про це написано. От тепер тільки питання, чи не лінь буде тобі шукати й читати цю книжечку.