Вадим Евсеев

Помогите с физикой. Какие правильне ответы на тесты????

26.Чому дорівнює потенціал поля точкового заряду?
27.Чому дорівнює потенціал поля системи точкових зарядів?
28.Чому дорівнює потенціал поля в середині діелектричної кулі радіуса, якщо заряд рівномірно розподілений по її поверхні?
29.Чому дорівнює потенціал поля в середині діелектричної кулі радіуса, якщо заряд рівномірно розподілений за об’ємом?
30.Потенціальна енергія двох нерухомих зарядів дорівнює:
31.Потенціальна енергія системи нерухомих зарядів дорівнює:
32.Чому дорівнює потенціальна енергія однорідно зарядженої кулі?
33.Чому дорівнює потенціальна енергія тонкого сферичного шару?
34.Ємність відокремленого зарядженого провідника дорівнює
35.Чому дорівнює ємність довільного конденсатора?
36.Чому дорівнює ємність плоского конденсатора?
37.Чому дорівнює ємність сферичного конденсатора?
38.Чому дорівнює ємність циліндричного конденсатора?
39.Чому дорівнює енергія довільного зарядженого конденсатора?
40.Чому дорівнює енергія зарядженого плоского конденсатора
41.Чому дорівнює ємність батареї паралельно з’єднаних конденсаторів?
42.Чому дорівнює ємність батареї послідовно з’єднаних конденсаторів?
43.Яка з наступних одиниць вимірювання є одиницею вимірювання електричного заряду в системі SI
44.Яка з наступних одиниць вимірювання є одиницею вимірювання напруженості електричного поля в системі SI
45.Яка з наступних одиниць вимірювання є одиницею вимірювання електричного дипольного моменту в системі SI?
46.Яка з наступних одиниць вимірювання є одиницею вимірювання потенціалу електричного поля в системі SI?
47.Якою формулою визначається принцип суперпозиції електростатичних полів?
48.Чому дорівнює потенціальна енергія двох нерухомих зарядів
49.Чому дорівнює сила взаємодії двох нерухомих електричних зарядів?
50.Чому дорівнює напруженість електростатичного поля нерухомого точкового заряду?
51.Чому дорівнює потенціал нерухомого точкового електричного заряда?
52.Чому дорівнює ємність плоского конденсатора?
53.Чому дорівнює ємність двох однакових паралельно з’єднаних конденсаторів?
54.Чому дорівнює ємність двох однакових послідовно з’єднаних конденсаторів?
55.Чому дорівнює ємність трьох однакових послідовно з’єднаних конденсаторів?
56.Що є одиницею вимірювання потоку вектора електричного зміщення?
57.Що є одиницею вимірювання електричного зміщення?
58.Яка формула відповідає визначенню поляризованості?
59.Чому дорівнює робота по переміщенню заряду в електростатичному полі?
60.Який вигляд має теорема Гауса для напруженості електростатичного поля?
61.Теорема про циркуляцію вектора напруженості має вигляд:
62. Який вигляд має теорема Гауса для напруженості електростатичного поля в диференціальному вигляді?
63.Який вигляд має теорема Гаусса електростатичного поля в середовищі диференціальному вигляді?
64.Якою формулою пов’язані між собою напруженість та індукція електричного поля?
65. Чому дорівнює напруженість електростатичного поля всередині провідника?
66.Чому дорівнює напруженість електростатичного поля всередині діелектрика?
67. Якою формулою пов’язані між собою напруженість електричного поля та поляризованість?
68.Чому дорівнює густина енергії електростатичного поля?

Nyo

Поступайте в медицинский!