Евгения Мяус

совсем легенькие задачки по физике (внутри) хоть одну развяжите

9.Людина масою 70 кг стоїть на лижах, які мають довжину 1,2м і ширину 20 см кожна. Який тиск створює людина на сніг?

10. Маса акваланга 14 кг, а об"єм - 7,2 дм3 . Визначте його вагу в морі.

11. Пліт зроблено із сухої сосни і має масу 120 кг. Визначте максимальну вантажопідйомність такого плоту в прісній воді.

12. Каструля доверху наповнена водою. У неї опускають тіло обємом 0,5 дм3 і масою 0,6 кг. Визначте масу води, яка витече з каструлі.

Александра Колосова

ещё и на украинском пиздец