Ба
Баркова

Як зробити круглу дірку в деревині?

Хочу зробити хатку для котика, в домашніх умовах .
Матеріали є , але хочу зробити красиву круглу дірку для входу, но нема потрібних приладів для цього ( є лобзік, пила, цвяхи, молоток )
Розміри передньої деревини : Довжина : 45 см, ширина : 50см, товщина : 2см.
Як зробити якомого рівнішу круглу дірку (по середині) в цій деревині , но при цьому не пошкодити її в інших точках?
Купляти не хочу, хочу зробити своіми руками 🙂

но я хочу по середині , придеться тоді вирізати самого початку , і внаслідок вона буде сильно пошкоджена і не красива .

Сергей В

Ви не сюди попали, вам туди.... ------------

Ев
Евгения

То вже - кінець світу повний! Та візьми йому картону коробку в магазині !

Svetlana Starikova

робіть квадратну

Анна Пестова

Тут без горилки с салом дело не пойдёт))

Андрей Новиков

Смешно, может это не для котика, а для скворца? Котика надо на диванчик спать укладывать, а не в будке. А как дырки делать спрашивай у кума или соседа

Светлана Кочнева

Зробы квадратну!
Котыку пофиг!

Юлия Мигунова

надо дятла завести - продолбит....

Катюша Шмакова

Одолжите у Дарта Вейдера его световой меч и прожгите им.

Надежда Нестерова

У Папы Карло спроси...

Ал
Александр

Зроби глуху хатинку без отвіру, але зсередини залиши шматок рибини. Кіт, якщо йому заманеться, сам зробить собі дірку, яку треба. Або навпаки - кіт зсередини, риба - зовні.

Авдонин Дмитрий

Ой, москалику! Вчи украинську мову! Помилок куча!