Al
Almaz

Допоможіть розібратися у прислівї!!!Буду дуже вдячна.... •Слово до ради, а руки — до звади. *???

Ал
Александр

Мені здається, що це прислів`я ось що означає: ось говорять-говорять якійсь людині, що, мовляв, роби хороше, роби добре діло - і це правильно говорять, це мудра порада, але ця людина слухає-слухає і робить якусь шкоду. Тобто слово, їй сказане - "до ради", але руки цієї людини, тобто її вчинки - роблять навпаки.
Або інший варіант - і він, здається, правильний - словом можно владнати якусь проблему (порадити) , а якщо замість слова, поради задіюються "руки", тобто сила фізична - доходить до "звади", тобто розбрата, сварки і т. п.